Optinen muunnin 16 porttia

Optinen muunnin 16 porttia

STE-51P on 10 / 100mbps-telineasennusmediamuunnin, joka tarjoaa 16 uria mediamuunninkorttien asettamiseen. Sen lähetysetäisyys vaihtelee Multimode-kuidusta 500m Single mode -kuituun 120Km.

Keskustele nyt
Tuotetiedot

STE-51P Unmanaged Rack Mount Media Converter Kuvaus:

STE-51P on telineasennettava mediamuunnin, joka tarjoaa 16 Fast Ethernet -muunninmuunninpaikkaa 2,5 tuuman telineasennuksessa. Siinä on plug and play 10 / 100BASE-TX-to-FX -muunninmuuntokortti ja tarpeeton virransyöttö. Se laajentaa verkkoa MM-kuidusta 500M: stä SM-kuituun 120Km.


Ominaisuudet:

> Tuki jopa 16 (10/100 Base-Tx-100 Base-Fx) paikka

> Täyttää IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x -standardin vaatimukset

> Laajentaa verkkoa MM-kuidusta 500M ja SM-kuitu 120Km.

> Automaattinen neuvottelu 10 / 100Mbps nopeudella ja Auto-MDI / MDIX Tx-portille

> Tarjoa FX-portin puolen / täyden kaksipuolisen tiedonsiirtotilan kytkinasetukset

> Dual Sisäinen virtalähde, 2,5 tuuman teline

> Tila-merkkivalo


Tekniset tiedot:


standardi

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x -standardit

RJ-45-portti

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Kuitutyyppi

SC / ST / FC

Aallonpituus

780/850/1310/1550

Send-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Nettikaapeli

> 10BASE-T:

Luokka 3,4 tai 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairia luokkaan 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: 8,3 mikrometriä, 8,7 mikrometriä, 9 mikrometriä ja 10 mikrometriä yksimoodikuitua

ja 50,62,5 ja 100 μm monimuotoisessa kuidussa

Mitat (LxSxK)

2,5 U-telineasennus

Tulojännite

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V ja DC-48V ovat valinnaisia (sisäinen teho)

Käyttölämpötila

-20 ° C - 70 ° C

Tallenna lämpötila

-40 ° C - 75 ° C

Kosteus

5% - 95% hyytymistä ei ole



Hot Tags: optinen muunnin 16 porttia, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, osta, halpa, irtotavarana, hinnasto, edullinen
Liittyvät tuotteet
Tutkimus