GEPON OLT 4-porttia

GEPON OLT 4-porttia

CHIMA 4 -portti GEPON OLT, tuki 1:64 kuituosuhde, voi liittää jopa 256 etäisyydellä.

Keskustele nyt
Tuotetiedot

SNA8230T 4 Port Gepon OLT-järjestelmä Kuvaus:

SNA8230T on Gepon OLT -järjestelmä, joka perustuu IEEE802.3ah Gigabit Epon -standardiin. Se tukee enintään 4 Gepon-porttia, jotka voivat liittää enintään 256 kpl Gepon-tilaajaliittymää 1:64 optisella kuitutussuhteella. Se on Telecom Grade Grade OLT -järjestelmä, joka on suunniteltu Internet-palveluntarjoajille, jotka tarjoavat korkealaatuisia ja nopeita Internet-palveluja (kuten IPTV, VoIP, Data Transmission -palvelut) tukijoille.


Rich Layer 2 -verkon hallintaominaisuudet:

SNA8230T tukee rikkaan kerroksen 2 langansyöttökytkennän ja monipuolisia hallintaominaisuuksia, kuten IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z gigabit Ethernet, IEEE802.3ad, IEEE 802.3x -virran ohjaus, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3 jne.


Tehokas suojaus:

SNA8230T Gepon OLT tukee tehokkaita suojausominaisuuksia. Se tukee ACL-ohjelmaa (Access Control List), joka perustuu Flow-ohjaukseen. Se tukee myös Port Isolation -sovellusta eri tilaajien eristämiseksi, jotka on liitetty samaan ONU: hen. Tiedonsiirto GEPON-linkin kautta

voidaan salata.


Verkon ylläpito ja hallinta:

SNA8230T Gepon OLT -järjestelmä tukee tehokasta hallintaa ja käteviä huoltotoimenpiteitä. Se tukee SNMP V1, V2, V3, Telnet ja Web Management. SNMP-hallintatyökalujen, kuten Dude, HP Openview -ohjelmiston asentaminen hallintapaneeliin, järjestelmänvalvojat voivat helposti hallita ja määrittää sovelletun SNA8230T OLT -ohjelman helposti ja etäyhteyden kautta muutamilla vaihtoehtoisilla tavoilla.


Gepon Technology perustuu IEEE802.3ah standardiin:

SNA8230T: ssä on 4 kiinteää GEPON SFP -paikkaa ja 4 yhdistettyä Gigabit SFP / Tx -yhteysliitäntää.

Tuki IEEE802.3ah Gigabit Epon -standardille,

Tuki max. 4 Gepon SFP -lähetinvastaanotinta downlinking-liitäntää varten, voi liittää jopa 256 kpl Subscriber ONU: ita

Tuki siirtonopeudelle 1,25 Gbps

Gepon SC -porttien aallonpituus: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Keskimääräinen optinen lähetysteho Gepon SC -portille: + 2dbm - + 7dbm

Gepon SC -portin optinen vastaanottotuntuma: -30dBm

Optisen kuidun enimmäissuhde: 1:64

Tuki CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon -standardille

Tuki Standard OAM ja laajennettavissa OAM-hallintaominaisuudet

Support Encryption uplinking- ja downlinking-tiedot

Tukee Järjestelmänvalvojan samanaikaisesti ja etäyhteyden tukemista yksittäisen ONU: n tai useiden yksittäisten operaattoreiden päivittämisestä

Support ONU authentication, voi ilmoittaa laiton ONU rekisteröinti tapahtumista

Laitteiston ominaisuudet:

Täysin yhteensopiva IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standardin kanssa

Tuki 4 GEPON SC -porttia, lähetysnopeus 1,25 Gbps

Tuki 4 10/100 / 1000Base-Tx ja 4 Gigabit SFP Slots yhdistelmäliitäntärajapinnat

1U alusta ja sisäpuolella varustetut jäähdyttimet

Tarjoaa taustalevyn kaistanleveyden 32 Gbps sekunnissa

Tarjoaa 16 Gbps sekuntinopeuden

Yhden suuntaisen linkin tunnistuksen tukeminen (UDLD)

Tuki GEPON SFP -lähetinvastaanottimien Hot Swap -palveluun

Tuki EAPS-pikalukituksen suojaamiseksi ja GEPON Optical Path -suojaus.

MAC-osoitetaulukko: 16K

VLAN-taulukko: 1-4094

Virtalähde:

AC-virtalähde: 110-240V AC, 50 / 60Hz

Virrankulutus: 40W


Ohjelmiston ominaisuudet:

SNA8230T tukee koko kerroksen 2 hallintaominaisuuksia:

Tuki IEEE802.1Q VLAN, GVRP Generic VLAN-rekisteröinti, Port-pohjainen VLAN, QinQ Vlan Pinoaminen

Tuki IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Tuki IEEE802.3ad Link Aggregation,

Tuki IEEE802.3X Half Duplex ja Full Duplex Backpressure Flow Control

Tuki IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Tuki Access Control List (ACL) perustuu virtaukseen

Tuki IEEE802.1X Radius User Authentication

Tuki kaistanleveyden hallintaan

Multicast-tuki: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Tuki Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, tuki RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Tuki SSH V1, V2

Tuki firmware-päivitykselle TFTP- ja FTP-palvelimilla

Tuki paikalliselle ja etäjärjestelmälle


Gepon-liuos Käyttö:

Gepon-järjestelmä koostuu Gepon OLT: stä, Gepon ONU: sta ja optisista kuitulevittimistä. Gepon OLT on isäntälaite (myös lajiteltu Layer 2 Access Switching -laitteeksi), joka yhdistää Gepon ONU: n kanssa optisten kuitujakolaitteiden kanssa. Gepon ONU on tilaajalaite, joka on asetettu Tilaajille. Kun NMS on asennettu palvelintietokoneeseen Gepon OLT-puolella, järjestelmänvalvojat voivat hallita / konfiguroida Gepon ONU: n Gepon OLT: n palvelimessa etäyhteyden kautta. Kaikkiin 1 gigabittiin tai 10 Gigabittiin kuituun yhdistettyinä Gepon-järjestelmä tarjoaa suuren kaistanleveyden, joka voi täyttää tai ylittää IPTV-, VoIP- ja datapalvelujen lähetystarpeet.

Se on erinomainen vaihtoehto Fiber To Home, Fiber To The Building, jne. Ratkaisuja.


Tekniset tiedot:

Malli nro.

SNA8230T GEPON OLT SYSTEM

Laitteisto

Laitteiston kapasiteetti

Laitteistandardit

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah -standardi

GEPON-satamat

4 GEPON SC -porttia

Uplink-portit

4 Port 10/100 / 1000Base-Tx yhdistelmä, jossa 4 Gigabit SFP -paikkaa

Jäähdytysjärjestelmä

1U alusta ja sisäpuolella varustetut jäähdyttimet

1.25G Gepon -liitännät

Tuki 4 Gepon SFP -liittymää

Taustalevyn kaistanleveys

32Gbps

Vaihtokyky

16Gbps

UDLD

Tuki UDLD, yksisuuntainen linkkitunnistus

MAC-osoitteen taulukko

16K

VLAN-taulukko

1-4094

Hot Swap

Tuki Hot Swapin GEPON SFP -lähetinvastaanottimelle

EAPS

Tuki EAPS-pikalukituksen suojaamiseksi ja GEPON Optical Path -suojaus.

Virtalähde

AC-virtalähde: 110-240V AC, 50 / 60Hz
Virrankulutus: 40W

Gepon-merkkejä

  • Tuki IEEE802.3ah Gigabit Epon -standardille,

  • Tuki enintään 4 Gepon SC -porttia laskevan siirtotien yhteyteen, voi liittää jopa 256 kpl tilaaja-UNU: ita

  • Tuki siirtonopeudelle 1,25 Gbps

  • Gepon SC -porttien aallonpituus: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Keskimääräinen optinen lähetysteho Gepon SC -portille: + 2dbm - + 7dbm

  • Gepon SC -portin optinen vastaanottotuntuma: -30dBm

  • Optisen kuidun enimmäissuhde: 1:64

  • Tuki CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon -standardille

  • Tuki Standard OAM ja laajennettavissa OAM-hallintaominaisuudet

  • Support Encryption uplinking- ja downlinking-tiedot

  • Tukee Järjestelmänvalvojan samanaikaisesti ja etäyhteyden tukemista yksittäisen ONU: n tai useiden yksittäisten operaattoreiden päivittämisestä

  • Support ONU authentication, voi ilmoittaa laiton ONU rekisteröinti tapahtumista


Ohjelmisto

Tuki IEEE802.1Q VLAN, GVRP Generic VLAN-rekisteröinti, Port-pohjainen VLAN, QinQ Vlan Pinoaminen

Tuki IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Tuki IEEE802.3ad Link Aggregation,

Tuki IEEE802.3X Half Duplex ja Full Duplex Backpressure Flow Control

Tuki IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out)
DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Tuki Access Control List (ACL) perustuu virtaukseen

Tuki IEEE802.1X Radius User Authentication

Tuki kaistanleveyden hallintaan

Multicast-tuki: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Tuki Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, tuki RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Tuki SSH V1, V2

Tuki firmware-päivitykselle TFTP- ja FTP-palvelimilla

Tuki paikalliselle ja etäjärjestelmälle




Hot Tags: GEPON OLT 4 satamat, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, osta, halpa, irtotavarana, hinnasto, alhainen hinta
Liittyvät tuotteet
Tutkimus