GEPON OLT 16 -porttia

GEPON OLT 16 -porttia

CHIMA 16 -portti GEPON OLT, tuki 1:64 kuituosuhde, voi liittää jopa 1024 etäyhteyttä.

Keskustele nyt
Tuotetiedot

SNA8816T 16 Port Gepon OLT Järjestelmä Kuvaus:

SNA8816T on GEPON OLT -järjestelmä, joka perustuu IEEE802.3ah Gigabit EPON -standardiin. Siinä on enintään 16 GEPON-porttia, jotka voivat liittää jopa 1024 GEPON ONU: ta 1:64-kuituosuudella. Se on Telecom Grade GEPON OLT -järjestelmä, joka on suunniteltu Internet-palveluntarjoajille, jotka tarjoavat tilaajille korkealaatuisia, nopeita ja korkeatasoisia Internet-palveluja (kuten IPTV, VoIP ja Data Transmission -palvelut).


Tärkeimmät edut:

Yleensä normaali 16-portti GEPON OLT tukee vain kerroksen 2 pääsyverkko-ominaisuuksia. Mutta toisin kuin normaali GEPON OLT, SNA8816T tukee rikkaita Layer 2, 3, 4 verkko-ominaisuuksia, joiden avulla voit käyttää sitä Layer 2 -liitäntäverkossa ja Layer 3 -aggregaatioverkossa.

Tuki ayer 2/3/4 -verkko-ominaisuuksille, voit käyttää sitä Layer 2 access network- ja Layer 3 aggregation -verkossa.

Tuki 1:64 Fiber Ratio 20Km lähetysetäisyydellä, voi liittää jopa 1024 etäyhteyttä.

Mukana tavallinen PCBA-malli, joka kiinnittää GEPON-laskevan siirtotien portit ja 1G nousevan siirtotien portit alustalta säästäen asennustilaa.

Tukee valinnaisia 10G uplink-portteja, mikä mahdollistaa kaistanleveyden laajentamisen vain muuttamalla vain Fiber SFP -lähetinvastaanottimia.

Tuki päävirta ja varmuuskopioteho toimivat 1 + 1-tilassa, mikä varmistaa verkon vakaan vakauden.

Tuki DC-virtalähteeksi, joka soveltuu käytettäväksi ISP-palvelimen huoneessa.

Support CLI -komento ja OAM-hallinta, tukevat OAM-hälytyksiä ONU-vikailmoituksista.

Tuki CTC2.0, 2.1 ja 3.0 täysin, mahdollistaa korkean yhteensopivuuden ONUs eri tuotemerkkejä.

Tuki Quick Network Recovery, verkko jatkaa alle 50 ms jos palvelin ja laite uudelleenkäynnistyy.

Tuki SNMP V1-, V2-, V3-, Telnet- tai NMS-hallinnoille mahdollistaa etähallinnan, etähallintaongelmien havaitsemisen ja ongelmanratkaisun SNA8816T GEPON OLT ja rekisteröidyt ONU: t.


Gepon Technology perustuu IEEE802.3ah standardiin:

SNA8816T: ssä on tavallinen PCBA-korttisuunnittelu, tuki max 16 GEPON SFP -porttia.

Tuki IEEE802.3ah Gigabit Epon -standardille,

Tukee ONU-todennusta, laittoman ONU-rekisteröinnin hälytyksiä tai ONU-vikoja.

Support Data Encryption, voi salata GEPON-verkon kautta lähetettäviä datapaketteja.

Tuki Fiber-suojaus selkärankustasolla, 1 + 1 suojaus, joka mahdollistaa verkon palautuksen 50 ms: n kuluessa

Tuki max. 16 Gepon SFP -lähetinvastaanotinta downlinking-liitäntää varten, voi liittää jopa 1024 kanavaa

Tuki 1,25 Gbps GEPON-lähetys, Gepon SC: n aaltojen pituus: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Tuki CATV EPON-sovelluksen päälle, CATV aallonpituus 1550 nm: ssä.

Keskimääräinen optinen lähetysteho Gepon SC -portille: + 2dbm - + 7dbm

Gepon SC -portin optinen vastaanottotuntuma: -30dBm

Optinen optinen kuitusuhde: 1:64 20 km lähetysetäisyydellä

Tuki CTC 2.0, 2.1 ja 3.0 Telecom Gigabit Epon standardi,

Tuki Standard OAM ja laajennettavissa OAM-hallintaominaisuudet

Tukee Järjestelmänvalvojan samanaikaisesti ja etäyhteyden tukemista yksittäisen ONU: n tai useiden yksittäisten operaattoreiden päivittämisestä


Laitteiston ominaisuudet:

Täysin yhteensopiva IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah -standardin kanssa

Tuki 16 GEPON SC -porttia, 1,25 Gbps siirtonopeus.

Tuki 8 * Gigabit SFP uplink-liitännät ja / tai 2 * 10G SFP + nousevan siirtosuunnan linkit

1U alusta ja sisäpuolella varustetut jäähdyttimet

Tuki GEPON SFP -lähetinvastaanottimien Hot Swap -palveluun

Tuki EAPS-pikalukituksen suojaamiseksi ja GEPON Optical Path -suojaus.

MAC-osoitetaulukko: 32K

VLAN-taulukko: 1-4094

Virtalähde: Päävirta + Varmistus Virtalähde

AC-virtalähde: AC: 90 ~ 264V, 50 / 60Hz

DC: -36 ~ -72V


Ohjelmiston ominaisuudet:

SNA8816T tukee verkon 2/3/4 verkko-ominaisuuksia:

Tuki IEEE802.1Q VLAN, Port-pohjainen VLAN, GVRP ja QinQ VLAN pinoaminen,

Tuki IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W nopea spanning puu, IEEE802.1s Multiple Spanning Tree

Tuki IEEE802.3ad Link Aggregation,

Tuki IEEE802.3X Half Duplex ja Full Duplex Backpressure Flow Control

Tuki IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Tuki L2, L3, L4 ACL (Access Control List), IP-pohjaiset ACL-säännöt, datasuodattimet lähde / kohde-IP, layer-3 IP-identiteetti, layer-4 TCP / UDP-identiteetti, IP-prioriteetti, ToS tai aikapohjaiset ACL-säännöt.

Tuki kaistanleveyden hallintaan

Multicast-tuki: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Tuki Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3

Tukitason 3 reititysominaisuudet, kuten RIPV1, V2, OSPF V4, staattinen reitti, OSPF, BGPv4


Tekniset tiedot:

Malli nro.

SNA8816T GEPON OLT SYSTEM

Laitteisto

Laitteiston kapasiteetti

Laitteistandardit

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah -standardi

GEPON-satamat

16 GEPON SC -porttia

Uplink-portit

8 Gigabitin SFP-paikat ja / tai 2 * 10G SFP + -liitännät

Jäähdytysjärjestelmä

1U alusta ja sisäpuolella varustetut jäähdyttimet

Vaihtokyky

128Gbps

MAC-osoitteen taulukko

32K

VLAN-taulukko

1-4094

Hot Swap

Tuki Hot Swapin GEPON SFP -lähetinvastaanottimelle

salama

128MB

Muisti

1Gbps

Reititystaulukko

12K

Virtalähde

  • Redundantti virransyöttö: 110-240V AC, 50 / 60Hz

  • Tuki valinnainen DC-virtalähde

  • Virrankulutus: <>

Gepon-merkkejä

  • Tuki IEEE802.3ah Gigabit Epon -standardille,

  • Tuki max 16 Gepon SC -porttia laskevan siirtotien,

  • Tuki siirtonopeudelle 1,25 Gbps

  • Gepon SC -porttien aallonpituus: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Keskimääräinen optinen lähetysteho Gepon SC -portille: + 2dbm - + 7dbm

  • Gepon SC -portin optinen vastaanottotuntuma: -30dBm

  • Optisen kuidun enimmäissuhde: 1:64

  • Tuki CTC 2,0, 2,1, 3,0 China Telecom Gigabit Epon standardia

  • Tuki Standard OAM ja laajennettavissa OAM-hallintaominaisuudet

  • Support Encryption uplinking- ja downlinking-tiedot

  • Tukee Järjestelmänvalvojan samanaikaisesti ja etäyhteyden tukemista yksittäisen ONU: n tai useiden yksittäisten operaattoreiden päivittämisestä

  • Support ONU authentication, voi ilmoittaa laiton ONU rekisteröinti tapahtumista


Ohjelmiston ominaisuudet

protokollat

IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3X, IEEE802.3ad, IEEE802.1D, IEEE802.1W, IEEE802.1S,

VLAN

GVRP, IEEE802.1Q VLAN, Port-pohjainen VLAN, QinQ VLAN-pinottava, 1-4094 VID.

QoS

IEEE802.1P QOS, 8 jonot per portti, ToS, Port ID-pohjainen QOS, DifferSev, WRR, SP, SWRR, liikenteen murto, virtausluokitus ACL VLAN: lla.

Spanning Tree

IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid STP, IEEE802.1S Moninkertainen STP

L3 reititys

RIP 1/2, OSPF, BGP4 ja staattinen reititys, max 12K reititystaulukko

multicast

IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping,

Käyttöoikeuslista

L2, L3, L4 ACL (Access Control List), IP-pohjaiset ACL-säännöt, datasuodattimet lähde / kohde-IP, layer-3 IP-identiteetti, layer-4 TCP / UDP-identiteetti, IP-prioriteetti, ToS tai aikapohjaiset ACL-säännöt.

MAC-suodatin

Portin sitominen MAC: lle, Whitelist / Blacklist MAC -suodatus

Virtauksen säätö

Puolet dupleksinen vastapaine ja 802,3x täysduplex, Line Head (HOL) -virtaohjaus

ARP

Tuki ARP-välityspalvelimelle

DHCP

Tuki DHCP-asiakkaalle, DHCP-palvelimelle, DHCP-releelle

L3-aggregaatio

Tuki Load Balance ja LACP-pohjainen L3-aggregaatio

Authentication

Tukee AAA-sädettä ja paikallista todentamista

Sataman peilaus

Flow- tai Port-pohjainen peilaus

Storm Control

Broadcast- ja Multicast-myrskynhallinta

Luotettavuus

Luotettavuuden varmistaminen VRRP: n (Virtual Router Redundancy Protocol)

johto

Konsoli

RS232

Telnet

Tuki CLI-komennoille Telnet-hallintaa varten

SNMP

Tuki SNMP V1, V2, V3

syslog

Tuki Syslog

RMON

Tuki RMON-ryhmälle 1, 2, 3, 9

MIB

Tuki yksityiselle ja julkiselle MIB: lle

Työympäristö

Kosteus

Työskentely: 10% ~ 90% ei-kondensoituva / valmiustila: 5% - 95% ei-kondensoitunut

Työlämpötila

Työskentely: 0 ℃ 65 ℃ / Valmiustila: -20 ℃ - 70 ℃




Hot Tags: GEPON OLT 16 portit, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehtaat, osta, halpa, irtotavarana, hinnasto, alhainen hinta
Liittyvät tuotteet
Tutkimus