Web Smart Gigabit Switch 16 -porttia

Web Smart Gigabit Switch 16 -porttia

STE-2216-GW on gigabitin hallittu kytkin, joka tarjoaa 16 10/100 / 1000Base-Tx gigabitin ethernet-porttia, 2 gigabitin sfp-paikkaa. Tämän onnistuneen gigabit-kytkimen avulla käyttäjät voivat laajentaa verkkoaan jopa 80 kt: n.

Keskustele nyt
Tuotetiedot

STE-2216-GW 16-portti Gigabit Websmart -katkaisin Kuvaus:

STE-2216-GW on Websmart-gigabitin kytkin, joka tarjoaa 16 porttia 10/100 / 1000Base-Tx

Automaattinen neuvottelu ja automaattinen MDI / MDIX sekä 2 gigabitin SFP-lähtöyhteys 23 ja 24 gigabitin TX

portit, joiden avulla käyttäjät voivat laajentaa verkkoa jopa 80 kilometriä.

16-porttinen gigabit-kytkin tarjoaa Web-hallinnan ja älykäs konfiguraation ominaisuuksia, kuten Portin

Peilaus, sataman kaistanleveyden jakelun ohjaus, Port / Tag-pohjainen VLAN, trunk- ja staattinen MAC-osoite, QOS,

Porttipysähdys, porttivirtaus jne.

STE-2216-GW tarjoaa jopa 32 Gbps: n taustalevyn, joka ei estä langatonta nopeutta.

16-porttinen gigabitin websmart-kytkin hyväksyy tallennus-ja-eteenpäin kytkentämenetelmän ja se integroi 8K

MAC-osoitekentän, joka täyttää täysin monipuoliset sovellukset.

STE-2216-GW: n 19 tuuman telineasennettava muotoilu voi olla ihanteellinen vaihtoehto Internet-kahviloille,

keskisuuret / pienet yritykset ja älykkäät yhteisöt.


>>> Ominaisuudet:

> Täysin yhteensopiva IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 16 10/100 / 1000M RJ45 -portteja, joissa on NWAY ja Auto MDI / MDI-X

> 2 Combo Gigabit SFP -paikkaa, automaattinen neuvottelu sataman porttien ja optisten paikkojen välillä

> Tukee IEE802.3x -virtakontrolliä täyden duplex-tilan ja vastapainevirtaohjauksen puoliksi dupleksi -tilaksi

> Taustalevyn kaistanleveys jopa 32 Gbps, tuki Ei-salpaava Full Wire-Speed läpimeno

> Tallentaa ja siirtää arkkitehtuuria, 8K MAC-osoitekenttää

> Tuki enintään 16 ryhmälle, porttiperustainen VLAN, IEE802.1q, Tag-pohjainen VLAN, VLAN-tunnus 1-4094

> Tuetaan jopa 4 ryhmään kuuluvaa porttikanavaa. Jokaiseen ryhmään kuuluu enintään 4 porttia

> Staattinen MAC-osoite Taulukonhallinta tuetaan

> Portin kaistanleveyden säätö 64kbps

> QoS (Service Quality), 4 IEEE 802.1P Priority Queuesia

> Tukee kaapeleiden diagnoosia

> Tukee tilastotietoja

> Portti Turvavalvonta, tuki Portti MAC-osoitteen ikääntyminen, oppiminen, 128 MAC-osoitteet bingding per portti

> Broadcast Strom Intelligent Control, lähetystyyppinen valvonta, lähetysasetukset tuettu

> Porttisuoritus

> Tuki kiinteän IP- tai DHCP-asiakkaan automaattisen jakelun IP-osoitteen asetukselle

> Web-ohjattu, monikielinen tuki

> Tuki firmware-päivityksestä, joka perustuu HTTP: hen

> Kaapelin diagnoosi

> Support Flow Staattinen, dynaaminen näyttöpakettien tallennus, suodatus ja portin ja kytkimen siirto

> Sisäinen virtalähde, tavallinen 19 tuuman telineasennettava metallikotelo, IU-korkeus


Tekniset tiedot:


standardi

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP-osoite

> Sisäänkirjautumisen IP-osoite: 192.168.0.1; Käyttäjätunnus: admin; Salasana: admin;

> Varmista, että kytkin toimii normaalisti ja paina sitten RESET-painiketta

kunnes SYS-tilan tila muuttuu tällä tavalla: Aina päällä - Vilkkuu.

Tällä hetkellä voit vapauttaa tämän painikkeen ja kytkin palauttaa tehdasasetukset

asetukset automaattisesti. Kun SYS-merkkivalo palaa vihreänä, tämä ilmaisee sinulle

ovat onnistuneet palauttamaan oletusasetukset.

satamat

16 10/100 / 1000M RJ45 -portit, joissa on NWAY ja Auto MDI / MDI-X

2 Combo Gigabit SFP -paikkaa

taustalevy

32Gbps

Mac osoite

8K

Vaihtotila

Store-and-forward

Virtauksen säätötila

IEEE 802.3x koko duplex -virtauksen ohjaus ja vastapaineen virtauksen säätö

LED-merkkivalo

10/100 / 1000M Portti: 1 LINK / ACT, 1 1000M (nopeus), 1 100M (nopeus)

SFP-paikka: 1 LINK / ACT, 1 1000M (nopeus jaettuna RJ45-portilla)

Teho: 1

SYS: 1

RESET: 1

Nettikaapeli

> 10Base-T: UTP luokka 3, 4,5 kaapeli jopa 100m

> 100Base-TX: UTP-luokan 5 kaapeli 100m asti

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP suositellaan

> 1000Base-SX: 62,5um / 50um LC, MMF, maks. 220/550 metriä (721/1804 jalkaa)

> 1000Base-LX: 62,5um / 50um LC, MMF, maks. 550 metriä (1804 jalkaa)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, maks. 3Km-8Km (1.86 mailia-49.7 mailia)

Ulottuvuus

440mm X 140mm X 44mm

19 tuuman teline, 1U korkeus

Virtalähde

Sisäinen teho: AC 160-260V 50 / 60Hz

Laaja jännite

Kulutus: 30 wattia Maks

Lämpötilan kosteus

Lämpötila

Kosteus

Operaatio

0 ° C - 40 ° C

10% - 90%

varastointi

-40 ° C - 70 ° C

5% - 90% RH


Hot Tags: web smart gigabit switch 16 portit, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, osta, halpa, irtotavarana, hinnasto, alhainen hinta
Liittyvät tuotteet
Tutkimus