Optinen kuitukytkin 24 porttia

Optinen kuitukytkin 24 porttia

STE-224-X3X1 on valokuitukytkin, joka tarjoaa 24 10 / 100Base-Fx Optic Fiber -porttia. Se tukee SC, ST, FC-liittimiä. Lähetysetäisyys voi olla 2 km 120 km.

Keskustele nyt
Tuotetiedot

STE-224-X3X1 24-portti 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP / Tx Combo Unmanaged Fiber Switch:

STE-224-X3X1 on hallitsematon 24 portin optinen kuitukytkin, joka on suunniteltu jakamaan yksi kuituliitäntä useisiin sivustoihin. Siinä on 24 100Mbps Optic Fiber -porttia laskevan siirtotien, 2 Combo Gigabit SFP -paikkaa ja 10/100 / 1000Base-Tx -portteja nousevan siirtotien osalta.


100Base-Fx Optical Fiber -portit tukevat yksittäismoodia ja multimodaalisia kuituja, lähetysetäisyydet vaihtelevat multimodaalikuidusta 2Km Single mode Fiber 120Km. Gigabit SFP-uplink-portit tukevat monimoodikuitu- ja Single-mode-kuitujen universaaleja SFP-lähetinvastaanottimia, lähetysetäisyydet vaihtelevat multimodaalikuidusta 550m yhdestä tilasta 120Km, minkä ansiosta verkko laajenee suuresti.


Se tarjoaa sinulle suurta Internet-kapasiteettia IPTV, VoIP ja tiedonsiirtoyhteyksien vaatimusten täyttämiseksi. Se on optinen kuitujakeluväline, jota käytetään laajalti Fiber to the Floor, Fiber to the Building ja Fiber to the City sovelluksiin.


Laitteiston ominaisuudet:

Tarjoaa 24 porttia 100Base-Fx Optic Fiber Ports, SC, ST, FC liittimet valinnainen

Tuetaan varustelemalla dual core- tai single core 1 * 9 -kuitu-lähetinvastaanottimia

Tuki multimodaalinen kuitu, lähetysetäisyys voi nousta jopa 2 tai 5 km

Tuki Singlemode kuitu, lähetysetäisyys voi olla 20Km ja 120Km

Tarjoaa 2 Gigabit SFP Fiber -porttia ja 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet -porttia

Gigabit SFP Fiber -portit ja Gigabit Ethernet -portit ovat yhdistelmäkäyttöön

Gigabit SFP Fiber -portit tukevat yhden tai useamman multimodaalikuidun Gigabit SFP -lähetinvastaanottimia

Lähetysetäisyys gigabitin SFP-kuituliitännän kautta voi olla multimodaalinen 550m - 120mm Singlemode

Tuki Tallennus ja eteenpäin -vaihtoehto

Täyttää täysin IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z -standardit

Tuki 8,8 Gbps: n takapaneelin kaistanleveydelle

Tukee IEEE802.3x-täyden ja kaksisuuntaisen vastapaineen virtauksen säätöä

Tuki MAC-osoitteen automaattisuunta, tarjota 8K MAC-osoite

Mukana suorat LED-merkkivalot toimivat, valmiustilaan, tehoon jne

19 "teline Upotettava kotelo, 1U korkeus

Mukana sisäinen virtalähde

Impulssi-virtalähde, tukee AC-96V-260V: n yleisjännitettä

Tuki Aasiassa, Euroopassa, Yhdysvalloissa, Yhdistyneessä kuningaskunnassa, AU: n vakiovirtalistalla


Päähakemus:

Gigabit Fiber Uplink -porttien ja 100Mbps Fiber downlink -porttien kanssa STE-224-X3X1: lla on suuri lähetyskapasiteetti,

voi täyttää tai ylittää useimmat äänen, videon ja datan lähetysvaatimukset Ethernetin kautta. Sitä voidaan käyttää optisena jakelulaitteena, joka on sijoitettu lattialle tai rakennusten palvelinhuoneisiin. Se on loistava vaihtoehto Fiber To The Floor, kuidusta rakennukseen, Fiber To the City -ratkaisuihin.


Tekniset tiedot:

Standardit

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x -standardit

topologia

Star Topologia

Uplink-portit

2 Gigabitin SFP-kuituliitännät ja 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet -porttia

Downlink-portit

24 Port 100Base-Fx Optic Fiber -portit

Mac osoite

8K

Tiedonsiirtonopeus

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Vaihtotila

Tallenna ja eteenpäin

LED-ilmaisimet

Link, aktiviteetti, Täysi / puoli dupleksi, nopeus ja virrankytkentä diagnostiikkatoiminnolla

Ethernet kaapeli

10Base-Tx: UTP-luokka 3, 4,5, jopa 100m
100Base-Tx: UTP luokka 5, jopa 100m
1000Base-Tx: UTP-luokka 5, kaapeli jopa 100m

Kuitukaapeli

100Base-Fx ja 1000Base-X:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ja 10μm yksittäismoodikuitukaapelia
50, 62,5 ja 100 μm monimuotoista kuitukaapelia

Virtalähde

AC 96-260V, sisäinen virtalähde

Lämpötilan kosteus

Lämpötila

Kosteus

Työskentely

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

Valmiustila

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% RH



Hot Tags: optinen kuitukytkin 24 porttia, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehtaat, osta, halpa, irtotavarana, hinnasto, edullinen
Liittyvät tuotteet
Tutkimus