24 + 1 valokuitukytkin

24 + 1 valokuitukytkin

STE-31B-X3X1 on optinen kuitukytkin, joka tarjoaa 1 10 / 100Base-Fx-kuituliitännän ja 24 10 / 100Base-Tx ethernet -portin. Sen lähetysetäisyys voi olla 2 km 120 km.

Keskustele nyt
Tuotetiedot

STE-31B-X3X1 24X1 kuitu- ja kuparikotelo Kuvaus:

STE-31B-X3X1 on hallitsematon nopea ethernet-kytkin, joka tarjoaa 24 10 / 100mbps Tx ja 1 10 / 100Base-Fx optisen kuitukaapelin. Se hyväksyy 1X9 kuitu tranceivers, jotka tukevat Multimode tai Single Mode kaksoiskuitu, kaksisuuntainen yksittäinen kuitu. Lähetysetäisyys voi olla 2Km MM kuitua 120Km SM kuitua. Mukautetun pyynnön perusteella 24X1-kuitukytkin voi olla joko SC- tai ST-liittimillä. Pyynnöstä 24X1-kuitukytkin voidaan konfiguroida valmiiksi, jotta kiinteä Port-pohjainen VLan voidaan ottaa käyttöön. 24X1-optiikkakytkimellä on myös web-hallintaversio. Web-ohjatun version malli on STE-31B-X3XM.


Ominaisuudet:

> 1-porttinen 10 / 100Mbps 1X9-kuitulähetin, SC- tai ST-liittimet valinnainen; 24 portti 10 / 100Base-Tx

> Täyttää IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x -standardit

> Tallenna ja siirrä eteenpäin kytkentätilaa

> Tukee IEE802.3X-täyden kaksisuuntaisen, puoliksi kaksisuuntaisen vastapaineen virtauksen säätöä.

> Tukee MAC-oppimista, 2K MAC-osoitetta

> Dynaamiset LED-osoittimet

> Tukee tehtaalla valmiiksi konfiguroitua porttiperustaista VLAN-verkkoa

> 19 tuuman telineasennettava muotoilu, Plug and Play -toiminto.


Tekniset tiedot:



standardi

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

topologia

Tähti

Porttien lukumäärä

24 Portti 10 / 100Base-Tx; 1 portti 100Base-Fx

Uplink-portit

Ei mitään

Mac osoite

2K

Tiedonsiirtonopeus

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Vaihtotila

Store-and-forward

Virtauksen säätötila

IEEE 802.3x koko duplex -virtauksen ohjaus ja vastapaineen virtauksen säätö

LED-merkkivalo

LED-tilan Link, aktiviteetti, Täysi / puoli dupleksi, nopeus ja virrankytkentä diagnostiikkatoiminnolla

Nettikaapeli

> 10Base-T: UTP luokka 3, 4,5 kaapeli jopa 100m

> 100Base-TX: UTP-luokan 5 kaapeli 100m asti

> 100Base-Fx: 8,3 mikrometriä, 8,7 mikrometriä, 9 mikronia ja 10 mikrometriä yksimuotokuidusta ja 50, 62,5 ja

100μm monimuotoisessa kuidussa

Virtalähde

Sisäinen teho

Lämpötilan kosteus

Lämpötila

Kosteus

Operaatio

-20 ° C - 70 ° C

10% - 90%

varastointi

-40 ° C - 75 ° C

5 - 95% RH




Hot Tags: 24 + 1 optinen kuitukytkin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, osta, halpa, irtotavarana, hinnasto, alhainen hinta
Liittyvät tuotteet
Tutkimus