Layer 3 Optic Switch 8 porttia

Layer 3 Optic Switch 8 porttia

STCS3800 on Layer 3 Full Gigabit Fiber Ethernet -kytkin, joka tarjoaa 8 GBIC-lähtöä. Se on langan nopeuskerros 3-kytkin, joka sisältää Layer 2-7-kytkentä- ja Tehokas QOS-ominaisuudet.

Keskustele nyt
Tuotetiedot

STCS3800 8-porttinen GBIC Gigabit Layer 3 -reitinkytkin Kuvaus:

STCS3800 on puhdas gigabit-kerros 3-kytkin, joka tarjoaa 8 GBIC-porttia. Molemmat Gigabit TX GBIC -moduulit

ja Gigabit GBIC FX -moduulit voidaan asentaa pääkehykseen.

STCS3800-älykäs Ethernet-kytkin on yritysluokan moninpelikytkin. Yhdistelmäkerroksessa käyttöön otettu palvelu tarjoaa turvallisia keskittyneitä palveluita keskisuurille yrityksille ja kampusverkoille.

Älykkään kerroksen 2-7-virranluokituksen tukemiseksi STCS3800 tarjoaa erinomaiset QoS-moninpeliominaisuudet, jotka estävät ruuhkautumisen ja auttavat varmistamaan, että verkkoliikenne on asianmukaisesti luokiteltu ja priorisoitu.

Täysin integroitu ChiMa: n Gigabit-kytkinperheeseen, STCS3800 tarjoaa täydellisen suorituskyvyn.


>>> Korkea kytkentäkapasiteetti ja langan nopeuskerros 2-4-kytkentä

1. 16 Gbps: n kytkentäkapasiteetti;

2. 11.9Mpps -lähetys;

3. Laitteistopohjainen kerros 2-7-kytkentä.

>>> Älykäs QoS

1. 32 M jaettu pakettipuskuri ja kehittynyt HOL-salpauksen estämismekanismi;

2. Käyttäjien määrittelemät monikerroksiset virtausluokittelukäytännöt;

3. Riippumattomat pakettisuodattimet kussakin portissa sovellusvirtojen älykkääseen eriyttämiseen;

4. Tuki IEEE 802.1p- ja DiffServ-koodipisteille.

5. Tuki monille ACL-suodatuspolitiikoille.


Tekniset tiedot:


Kuvaus

STCS3800

järjestelmä

satamat

8 GigaBit Interface Converter (GBIC) -porttia

kapasiteetti

Vaihtokyky

16 G

Pakettien edelleenlähetysnopeus

11,9 Mpps

MAC-taulukko

8K

VLAN-taulukko

64

Pakettivahvistin

Kaikki portit, jotka jakavat 64 megatavun kytkentäpuskurin

Porttipohjainen ARL-raja

Porttiopetus kielletty kun raja ylittyy

Joo

ARP

4K

VLAN

Porttipohjainen VLAN

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN ja Sub-VLAN

Joo

ACL

Jopa 1 k sääntöjä

Tehon kulutus

<>

Laitteisto

Virtalähde

100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz

Mitat (W * D * H)

440mm X 280mm X 44.5mm

Lämpötila

Käyttölämpötila: 0-50 ℃

Varastointilämpötila: - 40 - 70 ℃

Kosteus

10% -90% ei-kosteutta


>>> Tilaustiedot:


Malli

Kuvaus

teho

STCS3800

8 GBIC-paikkaa

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, optinen moduuli, GE-multimode-850nm, 550meter, LC-GBIC-moduuli

SP-GLX--A

1000Base-LX, optinen moduuli, GE-multimode-1310nm, 10km, LC, GBIC-moduuli

SP-GTX-GBIC

10/100 / 1000Base-TX-GBIC-moduuli


Hot Tags: kerros 3 optinen kytkin 8 porttia, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, osta, halpa, irtotavarana, hinnasto, alhainen hinta
Liittyvät tuotteet
Tutkimus